Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 50/2011

tvt 50 2011

1) Třinácté vánoční trhy v Turnově se navzdory pořadové číslovce mimořádně vydařily. 2) Kluziště v Turnově 2 od pátku 16. prosince v plném provozu. 3) Pečovatelský dům Pohoda vstupuje do desátého roku poctivé služby starším občanům Turnova a Českého ráje. 4) Výstava na Dlaskově statku pohladí idylou vánoc našich předků.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Třinácté vánoční trhy v Turnově se navzdory pořadové číslovce mimořádně vydařily. 
  2. Kluziště v Turnově 2 od pátku 16. prosince v plném provozu. 
  3. Pečovatelský dům Pohoda vstupuje do desátého roku poctivé služby starším občanům Turnova a Českého ráje. 
  4. Výstava na Dlaskově statku pohladí idylou vánoc našich předků.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 22. prosince 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 12,08 min. , STEREO, 172 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 16.12.2011 | přečteno 900x | Richard Mochal
load