Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 5/2011

tvt 5 2011

1) Turnovská sportovní zdraví jarní prázdniny rozšířenou otevírací dobou kluziště i plaveckého bazénu 2) U turnovského vlakového nádraží se v nejbližších dnech začne stavět autobusový terminál 3) Předseda Strany zelených Libereckého kraje Aleš Hoření podal trestní oznámení ohledně zanikající turnovské porodnice 4) Starostové Libereckého kraje se radili v Turnově, mimo jiné o technice komunikace při povodních 5) Kulturní centrum Turnov zve na pořady, které by vám neměly ujít

Veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webuwww.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, přináší tyto užitečné informace :

  1. Turnovská sportovní zdraví jarní prázdniny rozšířenou otevírací dobou kluziště i plaveckého bazénu 
  2. U turnovského vlakového nádraží se v nejbližších dnech začne stavět autobusový terminál 
  3. Předseda Strany zelených Libereckého kraje Aleš Hoření podal trestní oznámení ohledně zanikající turnovské porodnice 
  4. Starostové Libereckého kraje se radili v Turnově, mimo jiné o technice komunikace při povodních 
  5. Kulturní centrum Turnov zve na pořady, které by vám neměly ujít

POZOR - PREMIÉRA příští relace 3.3.2011, neboť od března přechází TVT na týdenní periodicitu smyček s premiérou vždy ve čtvrtek od 20 hodin. Zvýšení objemu vysílání si vyžádalo zrušení alternativní verze relací TVT ve vysokém rozlišení HD, v němž budeme šířit jen občasné speciální projekty.

Čas : 12,00 min. , STEREO 

Autor: BonusTV


Vytvořeno 21.2.2011 | přečteno 938x | Richard Mochal
load