Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 49/2011

tvt 49 2011

1) Malou slavností v sídlišti U nádraží skončil nejrušnější stavební rok v ulicích Turnova. 2) Na Daliměřicích otevřeli zrekonstruovanou tělocvičnu. 3) Zdeněk Mrkáček chystá na vánoční trh další knihu, tentokrát o ptácích Českého ráje. Byli jsme u jejího zrodu v turnovském Unipressu. 4) KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Malou slavností v sídlišti U nádraží skončil nejrušnější stavební rok v ulicích Turnova. 
  2. Na Daliměřicích otevřeli zrekonstruovanou tělocvičnu. 
  3. Zdeněk Mrkáček chystá na vánoční trh další knihu, tentokrát o ptácích Českého ráje. Byli jsme u jejího zrodu v turnovském Unipressu. 
  4. KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 15. prosince 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 11,47 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 9.12.2011 | přečteno 772x | Richard Mochal
load