Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 48/2013

tvt 48 2013

V prosinci vás BonusTV pozve na tradiční turnovské vánoční trhy, znovu se budeme věnovat poplatkům za odpady, přiblížíme vám návštěvu libereckého hejtmana v našem městě a na závěr vám přiblížíme provizorní provoz turnovské hvězdárny.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata:

  1. Od 13. do 15. prosince oživí turnovský advent tradiční vánoční trhy.
  2. Slevy na poplatcích za odpady jejich tříděním navrhuje Turnovská koalice zejména pro velké bytové domy až do úplného vynulování roční povinnosti.
  3. Liberecký hejtman věnoval jeden den Turnovu a setkáním s jeho obyvateli.
  4. Turnovská hvězdárna obnovuje provizorní provoz i bez dlouho připravované rekonstrukce.
 
Čas : 10,38 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v neděli 15. prosince 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 2.12.2013 9:10:12 | přečteno 1020x | Richard Mochal