Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 48/2012

tvt 48 2012

V předadventní relaci BonusTV se tentokrát dozvíteo odchodu starostky města PhDr. Hany Maierové na kraj, co vám v zimě nabídne turnovský sport, o jubileu turnovské "tiskárny u zastávky" a nakonec vás tradičně pozveme na akce KCT.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Turnov přijde o starostku Hanu Maierovou, která se stala náměstkyní hejtmana Libereckého kraje.
  2. S nabídkou Městské sportovní na nadcházející zimu seznamuje jednatel Jindřich Kořínek.
  3. Jubilující turnovská tiskárna UNIPRESS je příkladem úcty k tradicím i využití nejnovějších trendů polygrafie.
  4. Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Turnov.

Čas : 13,23 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v sobotu 15. prosince 2012 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 30.11.2012 9:35:28 | přečteno 1318x | Richard Mochal
load