Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 48/2011

tvt 48 2011

1) Rekordní počet návštěvníků zaplnil centrální turnovské náměstí při rozsvícení vánočního stromu. 2) Z našeho přebohatého archivu si připomínáme založení tradice vítání adventu v Turnově s nadějemi, které jsme vkládali do nového tisíciletí v roce 2000. 3) Od pátku 9. do neděle 11. prosince oživí Turnov už třináctý ročník Vánočních trhů. 4) Informujeme o příznivých cenách tepla a teplé vody z turnovské teplárny. 5) Až 260 let nebyl podle některých pramenů tak teplý a suchý podzim jako v roce 2011. O vlivu této anomálie na faunu Českého ráje se zamýšlí zoolog Zdeněk Mrkáček.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Rekordní počet návštěvníků zaplnil centrální turnovské náměstí při rozsvícení vánočního stromu. 
  2. Z našeho přebohatého archivu si připomínáme založení tradice vítání adventu v Turnově s nadějemi, které jsme vkládali do nového tisíciletí v roce 2000. 
  3. Od pátku 9. do neděle 11. prosince oživí Turnov už třináctý ročník Vánočních trhů. 
  4. Informujeme o příznivých cenách tepla a teplé vody z turnovské teplárny. 
  5. Až 260 let nebyl podle některých pramenů tak teplý a suchý podzim jako v roce 2011. O vlivu této anomálie na faunu Českého ráje se zamýšlí zoolog Zdeněk Mrkáček.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 8. prosince 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 11,37 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 5.12.2011 | přečteno 924x | Richard Mochal
load