Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 47/2011

tvt 47 2011

1) Všeobecná zdravotní pojištovna nebude od roku 2013 v Turnově platit lůžkovou gynekologii. Slibuje, že i po zrušení patnácti lůžek se ženám dostane náležité péče formou jednodenních zákroků. 2) Slib je splněn, tankodrom na Hruštici nahradila nová asfaltka. 3) Turnovské kluziště i lyžařský areál ve Struhách čekají už jen na příchod opravdové zimy. A služby zůstanou na dosavadních cenách. 4) Cukr, med a čokoláda okouzlují na vánoční výstavě v Muzeu Českého ráje v Turnově, nazvané příznačně Cukrování. 5) O astrologii a chmurných i nadějných výhledech do roku 2012 hovoří další díl našeho průřezu Divadelním klubem Dáši Landrové, která tentokrát pozvala k Ivo Šmoldasovi Danielu Fischerovou a Petra Messasnyho.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Všeobecná zdravotní pojištovna nebude od roku 2013 v Turnově platit lůžkovou gynekologii. Slibuje, že i po zrušení patnácti lůžek se ženám dostane náležité péče formou jednodenních zákroků.
  2. Slib je splněn, tankodrom na Hruštici nahradila nová asfaltka. 
  3. Turnovské kluziště i lyžařský areál ve Struhách čekají už jen na příchod opravdové zimy. A služby zůstanou na dosavadních cenách. 
  4. Cukr, med a čokoláda okouzlují na vánoční výstavě v Muzeu Českého ráje v Turnově, nazvané příznačně Cukrování. 
  5. O astrologii a chmurných i nadějných výhledech do roku 2012 hovoří další díl našeho průřezu Divadelním klubem Dáši Landrové, která tentokrát pozvala k Ivo Šmoldasovi Danielu Fischerovou a Petra Messasnyho.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 1. prosince 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 16,07 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 25.11.2011 | přečteno 878x | Richard Mochal
load