Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 46/2013

tvt 46 2013

Zaplatíme v Turnově příští rok více za vodu a nebo naopak ušetříme na poplatku za odpady? Přiblížíme vám burzu středních škol a na závěr se dozvíte jaké byly letošní skautské letní tábory.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata:

  1. Turnov se snaží zabránit zvýšení cen vody a stočného pro rok 2014.
  2. Poplatek za odpady se pro turnovské domácnosti v roce 2014 nezvýší a ještě mohou občané ušetřit díky novému způsobu sběru.
  3. Velká burza středních škol ukázala v Turnově velké příležitosti pro perspektivní vzdělání. Ale také značné problémy s osobnostní výbavou dětí.
  4. Turnovští skauti mají za sebou další rok úspěšných letních táborů, ve kterých se zúročuje jejich celoroční činnost.

Čas : 9,40 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v neděli 1. prosince 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 15.11.2013 9:18:31 | přečteno 1039x | Richard Mochal