Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 46/2012

tvt 46 2012

Ve druhé listopadové relaci se dozvíte jaká budoucnost čeká turnovskou nemocnici, zrekapitulujeme roční činnost digitálního kina nebo zjistěte, kdo se ve Žluté ponorce stará o volnočasové aktivity dětí nejen z Turnova.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v MIMOŘÁDNÉ RELACI ke 740 letům od založení města Turnova, ve které uvidíte:

  1. Turnovská nemocnice ohlašuje příslib Všeobecné zdravotní pojišťovny na zachování podstatné části služeb pacientům na několik příštích let.
  2. Digitální kino promítá v Turnově úspěšně už přes rok.
  3. S novou posádkou se hlásí stará dobrá Žlutá ponorka s přístavem v Turnově.
  4. Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Turnov.

Čas : 12,52 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v sobotu 1. prosince 2012 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 14.11.2012 10:49:13 | přečteno 1297x | Richard Mochal
load