Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 46/2011

tvt 46 2011

1) Masivní sesun pískovcové skály dočasně přerušil silnici na hrad Valdštejn. Odborníci předpovídají brzké zřícení celého masivu v údolí proti hradu. 2) Deset let obětavé činnosti oslavila jednotka dobrovolných hasičů v Turnově – Daliměřicích mimo jiné nasazením nového zásahového vozu. 3) I když většina lidí je rozčarována z vývoje naší společnosti po Listopadu 89, připomínáme zejména nejmladším, kteří jej nezažili, některé okamžiky historického převratu v Turnově.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Masivní sesun pískovcové skály dočasně přerušil silnici na hrad Valdštejn. Odborníci předpovídají brzké zřícení celého masivu v údolí proti hradu. 
  2. Deset let obětavé činnosti oslavila jednotka dobrovolných hasičů v Turnově – Daliměřicích mimo jiné nasazením nového zásahového vozu. 
  3. I když většina lidí je rozčarována z vývoje naší společnosti po Listopadu 89, připomínáme zejména nejmladším, kteří jej nezažili, některé okamžiky historického převratu v Turnově.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 24. listopadu 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 13,49 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 16.11.2011 | přečteno 841x | Richard Mochal
load