Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 45/2011

tvt 45 2011

1) V Turnově začalo sloužit druhé autobusové nádraží v těsné blízkosti vlakového. 2) Nové pláže na Jizeře v Dolánkách mají posloužit zmírnění povodní a přírodnímu koupání. 3) Zborovská ulice by se měla dočkat na svém konci ke Károvsku do konce listopadu nového asfaltu. 4) Nový fenomén buduje v Turnově církevní sdružení Bouda, které na lampiony a svíčky přilákalo stovky dětí a dospělých. 5) Co prozrazuje fauna a flora Českého ráje o nadcházející zimě odhaduje zoolog Zdeněk Mrkáček. 6) KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

 1. V Turnově začalo sloužit druhé autobusové nádraží v těsné blízkosti vlakového.
 2. Nové pláže na Jizeře v Dolánkách mají posloužit zmírnění povodní a přírodnímu koupání.
 3. Zborovská ulice by se měla dočkat na svém konci ke Károvsku do konce listopadu nového asfaltu.
 4. Nový fenomén buduje v Turnově církevní sdružení Bouda, které na lampiony a svíčky přilákalo stovky dětí a dospělých.
 5. Co prozrazuje fauna a flora Českého ráje o nadcházející zimě odhaduje zoolog Zdeněk Mrkáček.
 6. KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 17. listopadu 2011 ve 20.00 hod.

 • Čas : 13,23 min. , STEREO
 • Autor: BonusTV


  Vytvořeno 11.11.2011 | přečteno 948x | Richard Mochal
  load