Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 44/2013

tvt 44 2013

Listopadové vydání TVT tentokrát k aktuálním tématům - otevření zrekonstruované ulice 28. října, ocenění pro Josefa Kunetku s výletem do roku 1990, upřesnění průběhu rozhodování o areálu v Maškově zahradě a závěrem 40. ročník běhu na Malou Skálu.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata:

  1. Roční oprava ulice 28. října udělala tečku za pětiletkou překopávání Turnova v rámci vodárenského díla Čistá Jizera.
  2. Ke svátku české státnosti ocenilo Město Turnov svého dlouholetého politika Josefa Kunetku.
  3. Z archivu, který nemá na Turnovsku obdoby, připomíná naše televize nebezpečné chvíle roku 1990, v němž Josef Kunetka koordinoval odsun sovětských okupantů z Turnova.
  4. K důvodům a následkům několika protichůdných rozhodnutí o sportovním areálu v Maškově zahradě se vyjadřují místostarostové Turnova.
  5. Na Hruštici se běžel už čtyřicátý ročník silničního crossu na Malou Skálu a zpět. 

Čas : 13,37 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pátek 15. listopadu 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 30.10.2013 9:06:49 | přečteno 1007x | Richard Mochal