Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 44/2012

tvt 44 2012

Mimořádná releace k 740. výroční založení města vám zprostředkuje atmosféru oslav výročí, kdy byly oceněny některé turnovské osobnosti cenou města a zavzpomínáme na mecenáše B. J. Horáčka.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v MIMOŘÁDNÉ RELACI ke 740 letům od založení města Turnova, ve které uvidíte:

  1. Osobnosti oceněné výroční cenou města Turnova za rok 2012
  2. Odhalení plastiky na počest mecenáše B.J.Horáčka
  3. Slavnostní promluvu starostky Turnova a historičky Hany Maierové k 740. výročí města
  4. Dokument ze Zlatého fondu ČVMB - Českorajského videoarchivu Milana Brunclíka, který v roce 2012 slaví 50 let dokumentační práce pro region a přináší film HOLD B. J. HORÁČKOVI

Čas : 18,11 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 15. listopdu 2012 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 1.11.2012 7:59:28 | přečteno 1343x | Richard Mochal
load