Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 44/2011

tvt 44 2011

1) Řidiči si stěžují na pomalý komplikovaný průjezd velkých aut novými částmi ulice 5. Května. Projektanti oponují, že právě zpomalení náklaďáků a autobusů zamýšleli. 2) Turnovské sdružení Fokus bude pomáhat handicapovaným spoluobčanům v novém sídle. 3) Na zahradě základní školy Skálova slavnostním rituálem ustavili dva památné stromy. 4) K turnovskému památníku státnosti přišlo 28. října zase o něco méně lidí, naopak hojně byl navštíven večer udílení cen Města Turnova. 5) Špičkový model starého Turnova stojí v centru zájmu návštěvníků výstavy o proměnách města v Muzeu Českého ráje.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Řidiči si stěžují na pomalý komplikovaný průjezd velkých aut novými částmi ulice 5. Května. Projektanti oponují, že právě zpomalení náklaďáků a autobusů zamýšleli. 
  2. Turnovské sdružení Fokus bude pomáhat handicapovaným spoluobčanům v novém sídle. 
  3. Na zahradě základní školy Skálova slavnostním rituálem ustavili dva památné stromy. 
  4. K turnovskému památníku státnosti přišlo 28. října zase o něco méně lidí, naopak hojně byl navštíven večer udílení cen Města Turnova. 
  5. Špičkový model starého Turnova stojí v centru zájmu návštěvníků výstavy o proměnách města v Muzeu Českého ráje.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 9,17 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 4.11.2011 | přečteno 847x | Richard Mochal
load