Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 43/2011

tvt 43 2011

1) Osobností Města Turnova se stal pro rok 2011 výtvarník a šperkař Jiří Urban. 2) Čerstvě oceněného Jiřího Urbana představuje exkurze do archivu naší televize. 3) Krajskou ulicí 5. května se jezdí už do nemocnice i na Semily díky projektové prozíravosti turnovské radnice. 4) Ozvěny dobré pohody přináší střípky z prvé talk show Ivo Šmoldase v turnovských divadelních večerech Dáši Landrové.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Osobností Města Turnova se stal pro rok 2011 výtvarník a šperkař Jiří Urban. 
  2. Čerstvě oceněného Jiřího Urbana představuje exkurze do archivu naší televize. 
  3. Krajskou ulicí 5. května se jezdí už do nemocnice i na Semily díky projektové prozíravosti turnovské radnice. 
  4. Ozvěny dobré pohody přináší střípky z prvé talk show Ivo Šmoldase v turnovských divadelních večerech Dáši Landrové.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 3. listopadu 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 14,38 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 31.10.2011 | přečteno 946x | Richard Mochal
load