Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 42/2013

tvt 42 2013

Říjnová relace TVT se točí opět areálu v Maškově zahradě, voleb, zabrousíme trochu do historie i kultury.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata:

  1. Nepříznivá odezva části občanů Turnova, překvapených sérií zvratů kolem stavby koupaliště se zimním stadionem v Maškově zahradě, rezonuje s odmítavým postojem některých zastupitelů.
  2. Předčasné volby do poslanecké sněmovny proběhnou v Turnově ve stejných okrscích jako lednové prezidentské, hlasovací lístky však přijdou do schránek těsně před volebním víkendem.
  3. Přehlídkou historických vlaků si Turnov připomněl své významné postavení v síti železnic Rakouska-Uherska a nástupnických samostatných republik.
  4. Po roce od zvolení vysokými preferencemi do vedení Libereckého kraje bilancuje Hana Maierová práci pro region i pro Turnov, v němž řadu let působila jako starostka.
  5. Evangelický ochranovský sbor v Turnově Na Sboře působí též jako centrum původní turnovské kultury. V roce 2013 tu představují jubilující Bibli kralickou.
  6. Galerie fotoklubu Safír v Muzeu Českého ráje v Turnově přináší každý měsíc novou expozici. Na říjen uvádí mladou ruskou lékařku, která v Česku postgraduálně studuje a proniká také do kouzla fotografie.

Čas : 14,32 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pátek 1. listopadu 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 15.10.2013 9:30:55 | přečteno 988x | Richard Mochal