Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 42/2012

tvt 42 2012

Druhá říjnová relace přináší mimo jiné informace o výsledcích voleb do zastupitelstva kraje, dozvíte se o rekonstrukci ulice 28. října a s tím souvisejících omezeních v dopravě a jako vždy něco kultury a společenského dění v Turnově a okolí.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát na téma :

  1. Do zastupitelstva Libereckého kraje se za Turnov dostalo pět reprezentantů, o tři více než dosud.
  2. Začala oprava ulice 28. října, která na více než rok citelně zasáhne do už tak infarktové dopravní situace v centru Turnova.
  3. Závěr turistické sezony na hradě Valdštejně obstaraly Hubertské slavnosti, které by se chtěly stát každoroční událostí.
  4. Nové společenské centrum na soukromém statku ve Ktové se předvedlo výstavou celoživotní sbírky drahých kamenů Vojty Žáka.
  5. Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů.

Čas : 11,00 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 1. listopdu 2012 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 15.10.2012 10:46:12 | přečteno 1240x | Richard Mochal
load