Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 42/2011

tvt 42 2011

1) Nejvyšší možnou známku kvality získal Domov pro seniory Pohoda v Turnově. 2) Blížící se Vánoce ohlásil také výlov rybníka Žabakor. 3) Zdravotnická škola v Turnově si připomněla 50 let své existence. 4) Orientační běžci přivezli do Turnova další významné ocenění. 5) Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Nejvyšší možnou známku kvality získal Domov pro seniory Pohoda v Turnově.
  2. Blížící se Vánoce ohlásil také výlov rybníka Žabakor. 
  3. Zdravotnická škola v Turnově si připomněla 50 let své existence. 
  4. Orientační běžci přivezli do Turnova další významné ocenění. 
  5. Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 27. října 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 12,18 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 21.10.2011 | přečteno 1056x | Richard Mochal
load