Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 41/2011

tvt 41 2011

1.1) Silnice R35 z Turnova do Jičína má definitivně vést skrz Český ráj. 2) Základní škola Skálova spustila novou počítačovou učebnu. 3) Hruboskalské arboretum je dobrým tipem na víkendový výlet právě v těchto týdnech lákavých podzimních barev. 4) Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů. 5) Nadcházející svátek 28. října si připomínáme exkurzí do archivu naší televize pořadem o selské jízdě na Turnovsku před deseti roky.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Silnice R35 z Turnova do Jičína má definitivně vést skrz Český ráj. 
  2. Základní škola Skálova spustila novou počítačovou učebnu. 
  3. Hruboskalské arboretum je dobrým tipem na víkendový výlet právě v těchto týdnech lákavých podzimních barev. 
  4. Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů. 
  5. Nadcházející svátek 28. října si připomínáme exkurzí do archivu naší televize pořadem o selské jízdě na Turnovsku před deseti roky.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 20. října 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 14,36 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 14.10.2011 | přečteno 810x | Richard Mochal
load