Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 40/2013

tvt 40 2013

Zastupitelstvo města rozhodlo o dvou zásadních otázkách - fúzi nemocnice a rozsahu výstavby sportovního areálu v Maškově zahradě. Dále pak se dozvíte o výsledku aukcí energií pro občany, turnovské hasičské jednotce či znovurozjezdu restaurace na Střelnici.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata:

  1. Fúze turnovské Panochovy nemocnice s libereckou krajskou je skutečností. Pacientů z Turnovska se to nemá dotknout.
  2. Někteří občané ujištěním o výhodnosti fúze a zachování stávajících služeb nevěří, jak ukázalo jejich setkání se starostou Turnova přímo v městské nemocnici.
  3. Před třemi týdny údajně definitivně ukončený příběh koupaliště s otevřeným kluzištěm v Maškově zahradě nabírá další obrat. Podle zářijového usnesení turnovských zastupitelů se k nekrytému koupališti postaví krytý zimní stadion a celý areál zdraží z 99 milionů na limitních 150.
  4. Aukce elektřiny a plynu končí uzavřením smluv s jednotlivými domácnostmi. Úspora se pohybuje kolem dvanácti tisíc korun za rok na rodinu.
  5. Turnovští dobrovolní hasiči zachraňují stále více obětí dopravních nehod. Profesionální výkony podávají zadarmo.
  6. Svatohubertské slavnosti přilákaly na hrad Valdštejn stovky obdivovatelů myslivosti a speciálně fauny Českého ráje.
  7. Restaurační komplex ve Střelnici najíždí s novým provozovatelem po čtyřměsíční pauze do plného provozu.

Čas : 14,46 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v úterý 15. října 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 30.9.2013 10:06:12 | přečteno 965x | Richard Mochal