Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 40/2012

tvt 40 2012

Co se tentokrát dozvíte z relace TV Bonus? Jak proběhla akce Den bez aut, co Turnov nabízí seniorům nebo se nechte pozvat na divadelní show na počest nedávno zesnulého mistra mnoha uměleckých oborů Karla Mareše.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní televize veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnicewww.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát na téma :

  1. Ve dni bez aut se Turnovem hrnuly tisíce vozů jako jindy. Přesto se pořadatelé shodli na významném přínosu této celoevropské akce i pro region Českého ráje.
  2. Turnov nabízí svým občanům i lidem z Českého ráje širokou paletu kvalitních služeb na stáří. Připomněla to i oslava desetileté činnosti turnovské POHODY, jednoho z nejlepších pečovatelských domů v republice.
  3. Velká divadelní show na počest nedávno zesnulého mistra mnoha uměleckých oborů Karla Mareše vystoupala na vrchol autorské tvorby roku 2012 v Turnově. Tvůrčí tým režiséra Lukáše Hajna přivezl reflexi Marešovy osobnosti i do pražského Semaforu, který umělec až renesančních rozměrů spolu s pány Suchým a Šlitrem spoluvytvářel.

Čas : 18,37 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pondělí 1. října 2012 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Youtube
Vytvořeno 1.10.2012 8:24:09 | přečteno 1175x | Richard Mochal
load