Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 40/2011

tvt 40 2011

1) Nové koupaliště vyroste do roku 2014 v turnovské Maškově zahradě. Později přibude i hokejová hala. 2) Lidovou slavností si veřejnost oddechla od krušných téměř tří roků vysoké rozkopanosti ulic Turnova stavbou Čisté Jizery. 3) Turnov hostil představitele historických sídel České republiky. 4) Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Střelnice.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Nové koupaliště vyroste do roku 2014 v turnovské Maškově zahradě. Později přibude i hokejová hala.
  2. Lidovou slavností si veřejnost oddechla od krušných téměř tří roků vysoké rozkopanosti ulic Turnova stavbou Čisté Jizery. 
  3. Turnov hostil představitele historických sídel České republiky. 
  4. Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Střelnice.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek !3. října 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 9,33 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 7.10.2011 | přečteno 979x | Richard Mochal
load