Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 4/2014

tvt 4 2014

Tématy relace jsou tentokrát - vzpomínka na 45. výročí oběti Jana Palacha, třídění odpadů od ledna nově, úspěšná sezóna zimního kluziště, ceny tepla z MTT a nová podoba Hlasů a ohlasů.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz témata:
  1. Šok a odhodlání vzdorovat sovětské okupaci vyvolalo mezi studenty gymnázia v Turnově před 45 roky sebeupálení Jana Palacha.
  2. Od nového roku třídíme v Turnově odpad nově a rádi.
  3. Turnovské kluziště dosahuje v této netypické zimě bez sněhu a mrazu rekordních návštěv.
  4. I pro novou topnou sezonu Město Turnov centrálně vyráběné teplo nezdraží a lidé v panelácích také díky zatím mírné zimě spíše ušetří.
  5. Hlasy a ohlasy Turnovska zamířily v nové podobě zadarmo do každé rodiny.
Čas : 10,38 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace: v sobotu 1. února 2014 ve 20.00 hod.
Autor: BonusTV


Vytvořeno 20.1.2014 9:01:33 | přečteno 1185x | Richard Mochal