Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 4/2013

tvt 4 2013

Ve druhé letošní relaci TVT vám přiblížíme průběh prezidentských voleb v Turnově, dozvíte se o přípravách dalšího ročníku Memoriálu Ludvíka Daňka, vzpomeneme na významného turnováka Vojtu Žáka a na závěr nás KCT tradičně pozve na vybrané akce.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Nahlíželi jsme do zákulisí prvé přímé volby českého prezidenta na Turnovsku.
  2. Město Turnov již nyní dotovalo Memoriál Ludvíka Daňka, který tak získává základní finance pro letošní ročník, jenž by měl být opět vrcholnou událostí regionu.
  3. Medailonem se ohlížíme za předčasně skončeným životem významné turnovské osobnosti - Vojtěcha Žáka.
  4. Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Turnov. 

Čas : 12,56 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pátek 1. února 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 18.1.2013 9:16:38 | přečteno 1107x | Richard Mochal
load