Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 4/2012

tvt 4 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje. 

  1. Pro náměstí Českého ráje v Turnově navrhuje radnice výrazné dopravní změny včetně semaforů na přechodech. 
  2. Prvého kandidáta pro podzimní senátní volby v obvodě Mladá Boleslav - Turnov nominuje TOP 09 v osobě fotbalisty Karla Stannera. 
  3. 740 let od založení Turnova připomíná exkurze do našeho archivu, která ukáže jeden z největších fenomenů 20. století – turnovskou lyžařskou školu.

UPOZORNĚNÍ: Další vysílání TVT závisí na schválení rozpočtu Města Turnova na rok 2012, termíny příštích relací budou oznámeny v příštím týdnu.

Čas: 11,46 min. , STEREO, 182 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 27.1.2012 | přečteno 913x | Richard Mochal
load