Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 4/2011

tvt 4 2011

1) Porodnice v turnovské nemocnici definitivně končí 2) Nové digitální kino vznikne v Turnově z malého sálu Střelnice 3) Studenti z Turnova a polského Jawora se věnovali masopustu a jeho obdobám v židovské kultuře 4) Kulturní centrum Turnov zve na pořady, které by vám neměly uniknout 5) Kulturní událostí ledna byl v Turnově koncert revivalové skupiny QUEENie

Tisíce televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také nawww.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, - ve všech platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení - vám otevře oči do domova. Tentokrát plnoformátově od aktuální publicistiky po hudební zábavnou show v těchto titulech:

  1. Porodnice v turnovské nemocnici definitivně končí
  2. Nové digitální kino vznikne v Turnově z malého sálu Střelnice
  3. Studenti z Turnova a polského Jawora se věnovali masopustu a jeho obdobám v židovské kultuře
  4. Kulturní centrum Turnov zve na pořady, které by vám neměly uniknout
  5. Kulturní událostí ledna byl v Turnově koncert revivalové skupiny QUEENie

UZÁVĚRKA této relace 10.2.2011, PREMIÉRA příští relace 20.2.2011

Čas : 15,18 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 11.2.2011 | přečteno 829x | Richard Mochal
load