Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 38/2014

tvt 38 2014

Další záříjová relace TVT vám představí 20 let působení turnovské chráněné dílny Focus, unikátní technologii používanou v městské teplárně, vycházející knihu Stromy Českého ráje a na závěr reportáž ze soutěže šachistů.

  1. Dvacet let slouží klientům turnovský FOKUS.
  2. K udržení stálých, v regionu nízkých cen ústředně vyráběného tepla napomáhá v Turnově agregát republikově unikátní technologie.
  3. Vaše knihovny obohatí nová publikace s výstižným názvem STROMY RÁJE ČESKÉHO.
  4. Turnov hostil výborné šachisty z celé republiky na prestižním turnaji O turnovský granát.
Čas : 11, 19 min., STEREO

PREMIÉRA příští MIMOŘÁDNÉ předvolební relace : ve středu 1. října 2014 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Youtube

Vytvořeno 15.9.2014 9:25:14 | přečteno 1662x | Richard Mochal