Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 38/2013

tvt 38 2013

Druhá zářijová relace vám přinese přehled toho co se za poslední dva týdny událo v našem městě.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata:

  1. Turnovští účastníci aukce elektřiny a plynu ve většině domácností opravdu ušetří. Kolik, to se dozvědí v příštích týdnech při uzavírání individuálních smluv.
  2. Waldorfská školka se na rok výstavby její nové budovy přestěhovala do hotelové a obchodní školy v Turnově, kde se jí daří zachovat unikátního ducha waldorfské pedagogiky.
  3. Digitální kino se přestěhovalo z letního do kamenného na Střelnici, kde v příštích týdnech nabídne žánrově širokou škálu filmů a doprovodných akcí.
  4. Společenský život Turnova obohatí celoevropský Týden mobility a ryze místní, v loňském premiérovém roce velmi úspěšné Svatohubertské slavnosti na Valdštejně.
  5. Téma koupaliště, i když bylo zastupiteli definitivně dislokováno do Maškovy zahrady, neustále rezonuje mezi občany Turnova, kteří by chtěli návrat do původního areálu bazénu v Dolánkách.

Čas : 12,34 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v úterý 1. října 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 13.9.2013 10:20:15 | přečteno 898x | Richard Mochal