Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 37/2012

tvt 37 2012

O turnovské nemocnici, skautských oslavách, opravách silnic, ale i o tom co se v Turnově změnilo pro postižené se dozvíte v další relaci TV Bonus. A na závěr tradičně co se děje a bude dít na poli kulturním.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní televize veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát na téma:

  1. Liberecký kraj se chystá pro rok 2013 zrušit v turnovské nemocnici lůžkovou gynekologii i oddělení ARO.
  2. Podzim bude v Turnově patřit stavebnímu ruchu v ulicích. Kromě sídliště v Turnově 2 se dostane i na velmi poškozenou ulici 28. října.
  3. Turnovští skauti velkolepě oslavili 100 let své existence.
  4. První útočiště pro mentálně postižené děti, které dospěly, vzniklo v Libereckém kraji v Turnově.
  5. Pořadatelsky špičkový hudební festival Wake Up se pokoušel probudit v Turnově kulturu. Zda se opravdu vzbudila, sonduje naše reportáž.
  6. Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIĚRA příští relace vždy 1. a 15. den v měsíc, nejblíže: v pondělí 1. října 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 18,23 min., STEREO

Od 20. září čekejte mimořádnou VOLEBNÍ RELACI.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 17.9.2012 8:45:06 | přečteno 1093x | Richard Mochal
load