Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 37/2011

tvt 37 2011

1) Premiérové filmy a původní místní tvorbu uvidíme v Českém ráji díky novému digitálnímu kinu v turnovské Střelnici. 2) Město Turnov sklízí bohatou stavební úrodu právě dohasínajícího léta. 3) Končí tříleté rozkopání města stavbami Čisté Jizery. 4) Od listopadu se Turnov stane důstojným dopravním uzlem díky novému autobusovému nádraží u vlakového. 5) KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Premiérové filmy a původní místní tvorbu uvidíme v Českém ráji díky novému digitálnímu kinu v turnovské Střelnici. 
  2. Město Turnov sklízí bohatou stavební úrodu právě dohasínajícího léta.
  3. Končí tříleté rozkopání města stavbami Čisté Jizery. 
  4. Od listopadu se Turnov stane důstojným dopravním uzlem díky novému autobusovému nádraží u vlakového. 
  5. KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 22. září 2011 ve 20.00 hod.

Čas : 8,55 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 16.9.2011 | přečteno 875x | Richard Mochal
load