Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 36/2014

tvt 36 2014

První zářijová relace začne jak jinak než školstvím - waldorfským i speciálním, přiblíží vám rekonstrukci mašovské návsi i další plánované či dokončené investice. Viděli jste letos čápa?

  1. Architekturu i ducha města obohacuje nová waldorfská školka v Turnově.
  2. Speciální škola vstoupila do pozměněné podoby v novém sídle v areálu turnovské obchodní akademie.
  3. V Mašově finišuje rekonstrukce návsi.
  4. Litoměřický biskup církve katolické Jan Baxant posvětil opravený kostelíček na Bukovině.
  5. Turnovská radnice se pokouší opakovaně najít dodavatele, který by ještě do konce roku 2014 zpřístupnil Františkánskou zahradu.
  6. Léto roku 2014 jako sezonu čápa černého představuje vzácnými snímky z utajených míst Českého ráje zoolog Zdeněk Mrkáček.
Čas : 13.50 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pondělí 15. září 2014 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


 Youtube

Vytvořeno 2.9.2014 7:31:01 | přečteno 1784x | Richard Mochal