Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 36/2012

tvt 36 2012

V první "poprázdninové" relaci zjistíte co se děje v městské nemocnici, jak se podniká v Turnově nebo co zajímavého se v turnovské kultuře děje či dít bude.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní televize veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát na téma:

  1. Turnovská nemocnice zatím nemá jistotou smluv se zdravotními pojišťovnami na stávající rozsah služeb. Intenzivně připravuje různé varianty pro zachování podstatné části dosud poskytované péče.
  2. V Turnově přibylo v posledních měsících podnikatelů a živností. Zajímali jsme se, zda navzdory rostoucí krizi nebo jako její důsledek.
  3. Novým ostrůvkem neformální kultury v Českém ráji se stává jeden selský statek ve Ktové pod Troskami.
  4. Synagoga v Turnově nabízí i pro podzim lákavý program.
  5. Ivo Šmoldas hovoří na své turnovské pohovce tentokrát s Janem Kanyzou o důchodech a dobách zápočtových.
  6. Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIĚRA příští relace vždy 1. a 15. den v měsíc, nejblíže: v sobotu 15. září 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 18,23 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 3.9.2012 9:33:59 | přečteno 1002x | Richard Mochal
load