Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 36/2011

tvt 36 2011

BÁSNÍCI TICHA - téměř hudební dokument z republikově ojedinělého festivalu, který KC Turnov uspořádalo jako vzpomínku na legendu undergroundové muziky Milana Mejlu Hlavsu.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

BÁSNÍCI TICHA - téměř hudební dokument z republikově ojedinělého festivalu, který KC Turnov uspořádalo jako vzpomínku na legendu undergroundové muziky Milana Mejlu Hlavsu.

Pořad můžete shlédnout na libovolné multimediální platformě v různých stupních rozlišení až po FULL HD 1920x1080p zde na www.youtube.com

PREMIÉRA příští relace ve čtvrtek 15.9.2011 ve 20.00 hod.

Čas : 14,41 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 12.9.2011 | přečteno 1097x | Richard Mochal
load