Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 35/2011

tvt 35 2011

1) Rodinné pokoje se nazývá část po bývalé porodnici v turnovské nemocnici, ve které budou moci lidé strávit poslední dny života společně s rodinou a péčí hospicového typu. 2) Evropský pohár ve slalomu na kolečkových bruslích, který se jel o uplynulém víkendu, byl po memoriálu Ludvíka Daňka největší sportovní událostí roku 2011 v Turnově. 3) Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Rodinné pokoje se nazývá část po bývalé porodnici v turnovské nemocnici, ve které budou moci lidé strávit poslední dny života společně s rodinou a péčí hospicového typu. 
  2. Evropský pohár ve slalomu na kolečkových bruslích, který se jel o uplynulém víkendu, byl po memoriálu Ludvíka Daňka největší sportovní událostí roku 2011 v Turnově. 
  3. Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů.

Čas : 11,44 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 12.9.2011 | přečteno 901x | Richard Mochal
load