Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 31/2012

TVT 31/2012

Druhá prázdninová relace vás přesvědčí, že ani o prázdninách není v Turnově okurková sezóna. Turisté mají Český ráj stále v oblibě a město jim má co nabídnout i po stránce kulturní.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

1) DOBRÁ ZPRÁVA – Polovina letní sezony v Českém ráji vykazuje zájem turistů na úrovni loňska, kamenářský festival se letos vydařil a bude zřejmě i příští rok.

2) V sídlišti v Turnově u nádraží bude pokračovat vloni započatá rekonstrukce ulic a chodníků, starostka města prosí o toleranci.

3) V turnovské šperkařské škole vzniká monumentální dílo na památku mecenáše B. J. Horáčka.

4) Galerie Safír připravila letní lahůdku v podobě fotoinformelů Evy Hubatové.

5) Žánrem téměř detektivním probudíme vaši pozornost k jednomu podzimnímu festivalu v Turnově.

PREMIĚRA příští relace : prázdninový provoz - až v sobotu 1. září 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 13,44 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 30.7.2012 8:56:01 | přečteno 1143x | Richard Mochal
load