Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 3/2012

tvt 3 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje.

  1. Nedělní večer 15. ledna zneklidnil občany Turnova dvouhodinovým výpadkem elektřiny. Pověstný black-out by však byl mnohem drastičtější. 
  2. Po čtyřiceti letech se začne opravovat a rozšiřovat turnovská hvězdárna, jediná v Libereckém kraji. 
  3. Všeobecná krize ovlivní i hospodaření Turnova v roce 2012. Jak se dozvíte z našeho studiového rozhovoru, žádná drastická omezení služeb občanům však radnice nepředpokládá. 
  4. V rámci připomínky výročí 740 let od založení Turnova nahlížíme do našeho televizního archivu, tentokrát do hvězdárny při zatmění Měsíce. 
  5. KC Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 26. ledna 2012 ve 20.00 hod.

Čas: 12,07 min., STEREO, 171 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 20.1.2012 | přečteno 900x | Richard Mochal
load