Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 3/2011

tvt 3 2011

1) Děrami posetá ulice 28. října se dočká opravy 2) Turnovské zastupitelstvo se dohodlo na rozpočtu pro rok 2011 ve výši přes půl miliardy korun 3) Divadelnice Dagmar Landrová přivádí do Turnova významné osobnosti nejen české kultury 4) Kulturní centrum Turnov přináší tipy pro vás na únor, 5) Naplněný sál Střelnice potěšila revivalová skupina QUEENie

24 hodin denně, 365 dnů v roce také nawww.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, ve všech platformách jako prvá městská v České republice i ve FULL HD rozlišení, je vám k dispozici veřejnoprávní TVT - TELEVIZE TURNOV, pro prvou dekádu února 2011 s těmito tématy: 

  1. Děrami posetá ulice 28. října se dočká opravy
  2. Turnovské zastupitelstvo se dohodlo na rozpočtu pro rok 2011 ve výši přes půl miliardy korun
  3. Divadelnice Dagmar Landrová přivádí do Turnova významné osobnosti nejen české kultury
  4. Kulturní centrum Turnov přináší tipy pro vás na únor
  5. Naplněný sál Střelnice potěšila revivalová skupina QUEENie

UZÁVĚRKA této relace 31.1.2011, PREMIÉRA příští relace 10.2.2011

Čas : 16,25 min. , STEREO

Autor: BonusTVVytvořeno 2.2.2011 | přečteno 1152x | Richard Mochal
load