Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 3/2010

tvt 3 2010

Třetí blok nové televize Města Turnova se věnuje jedné z nejvýznamnějších událostí novodobé historie - odsunu sovětských okupantů, jenž vyvrcholil právě před dvaceti roky.

Třetí blok nové televize Města Turnova se věnuje jedné z nejvýznamnějších událostí novodobé historie - odsunu sovětských okupantů, jenž vyvrcholil právě před dvaceti roky. A samozřejmě tématům palčivě současným. TVT - TELEVIZE TURNOV je vám svými smyčkami k dispozici 24 hodin denně 365 dnů v roce na www.bonustv.cz, www.turnov.cz a v kabelové síti PAMICO, zde i ve FULL HD rozlišení. 

Z obsahu:

  1. Dvacet let svobody
  2. Páteční trhy se rozjely
  3. Dopravní uklidnění
  4. Staročeské a přece moderní trhy

UZÁVĚRKA této relace 1.6.2010, PREMIÉRA příští relace 10.6.2010

Čas : 14,21 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 2.6.2010 | přečteno 750x | Richard Mochal
load