Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 26/2014

tvt 26 2014

Prázdninová relace TVT se opět věnuje problematice areálu v Maškově zahradě, přiblíží vám program na léto pro turisty i občany města, ukáže novou Žlutou ponorku i úspěch žáků ze ZŠ Žižkova.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám internetem coby nejuniverzálnější celosvětovou platformou přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata: 

  1. Zda vůbec a kdy se budeme moci ve sportovním areálu Maškovka koupat či bruslit a nepoloží drahý projekt finančně Turnov? To jsou otázky občanů a my na ně hledáme odpověď.
  2. Každý den v Turnově bude po celé prázdniny s novou turistickou nabídkou.
  3. Turnovské kulturní léto se pro rok 2014 rozprostře do široka pro celé rodiny přímo před Střelnicí.
  4. I letos přináší prázdniny v Turnově příležitost soutěžit o nejlepší zahrádku.
  5. Žlutá ponorka se těsně před prázdninami představila v novém jako poprázdninová.
  6. Děti ze 3. Základní školy Žižkova dobyly Prahu jednou velmi povedenou knihou.
Čas : 13.20 min. , STEREO
PREMIÉRA příští relace: až v sobotu 2. srpna 2014 ve 20.00 hod., kdy uvedeme k 50. výročí světového rekordu v hodu diskem na turnovském atletickém stadionu dokument Milana BRUNCLÍKA, kterým provází Štěpán ŠKORPIL, nazvaný TURNOVSKÉ NÁVRATY LUDVÍKA DAŇKA. 

Autor: BonusTV


Vytvořeno 30.6.2014 10:05:54 | přečteno 1812x | Richard Mochal