Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 26/2012

tvt 26 2012

První prázdninové vydání nabízí např. cvičení složek záchranného systému v turnovském Lidlu, pozvánky na léto nebo konec školního roku v Turnově.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma :

1) Ke třem tisícům občanů předložilo turnovským zastupitelům petici proti estakádě vedoucí vilovou čtvrtí pod Hrušticí kolem atletického stadionu.
2) Velký výjezd hasičů k marketu LIDL byl jen cvičením.
3) Rekordním řevem se rozloučili se školním rokem v prvé základní škole Skálova.
4) Na léto v Českém ráji zve Eliška Gruberová.
5) Další více než plodný rok přátelství knihy s dětmi bilancuje Eva Kordová.
6) Nový web města Turnova představuje Kateřina Doubravová
7) Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Turnov.

PREMIĚRA příští relace : prázdninový provoz - až ve středu 1. srpna 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 12,48 min., STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 2.7.2012 10:04:42 | přečteno 1209x | Richard Mochal
load