Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 26/2011

tvt 26 2011

1) Léto v Turnově vrchovatě naplnil stavební ruch. 2) Odměnou domácím i turistům za stavební obtíže budou v rámci akce Čistá Jizera do letošního října zbrusu nové páteřní ulice se dvěma kruhovými objezdy a s podporou Evropské unie do konce roku 2011 také nové autobusové nádraží Turnova. 3) Více než stylově za velké bouře a ještě většího lijáku vyvrcholilo stopadesáté výročí pěveckého sboru Antonín Dvořák jeho megakoncertem s Filharmonií HK, při němž společně přednesli Dvořákovu kantátu Svatební košile na motivy Karla Jaromíra Erbena.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát v těchto tématech:

  1. Léto v Turnově vrchovatě naplnil stavební ruch.
  2. Odměnou domácím i turistům za stavební obtíže budou v rámci akce Čistá Jizera do letošního října zbrusu nové páteřní ulice se dvěma kruhovými objezdy a s podporou Evropské unie do konce roku 2011 také nové autobusové nádraží Turnova.
  3. Více než stylově za velké bouře a ještě většího lijáku vyvrcholilo stopadesáté výročí pěveckého sboru Antonín Dvořák jeho megakoncertem s Filharmonií HK, při němž společně přednesli Dvořákovu kantátu Svatební košile na motivy Karla Jaromíra Erbena.

PREMIÉRA příští relace v čtvrtek 14.7.2011 ve 20.00 hod., o prázdninách vysíláme v omezeném rozsahu

Čas : 12,05 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 1.7.2011 | přečteno 849x | Richard Mochal
load