Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 24/2014

tvt 24 2014

Co najedete v relaci TVT č. 24? Zastupitelstvo potvrdilo stavbu koupaliště a hokejové haly v Maškově zahradě, jubilejní 20. ročník Staročeských trhů, soutež o nejkrásnější zahrádku i seznámení s kmotrou turnovské knihovny.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám internetem coby nejuniverzálnější celosvětovou platformou přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata: 

  1. Nejtěsnějším poměrem čtrnácti hlasů turnovští zastupitelé rozhodli, že v Maškově zahradě se budou stavět najednou koupaliště a hokejová hala v limitu 177 milionů korun bez daně.
  2. Turnovské muzeum si pochvaluje jubilejní dvacátý ročník Staročeských trhů a otevřelo profilovou výstavu léta 2014.
  3. Město Turnov i letos pořádá soutěž o nejkrásnější zahrádku.
  4. Že i v drsném prostředí slévárny se může v Turnově dařit můzám, dokazuje naše reportáž.
  5. Turnovu se představila nová kmotra zdejší knihovny, spisovatelka Martina Bittnerová.
Čas : 11.01 min. , STEREO
PREMIÉRA příští relace: v úterý 1. července 2014 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 16.6.2014 9:18:24 | přečteno 1752x | Richard Mochal