Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 24/2013

tvt 24 2013

Čtyřiadvacátá relace v roce 2013 má jako nosné téma zahraniční spolupráci města i organizací ve městě. Turnovákům přiblížíme jednu z možností jak ušetřit na dodávkách elektřiny a plynu.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Velkou šanci na zlevnění elektřiny a plynu v turnovských domácnostech otevírá aukce pořádaná Městem Turnovem.
  2. Desítky dětí z Čech a Polska propojil tříletý projekt objevování židovské kultury, která v Turnově zanechává nesmazatelné stopy.
  3. Tradici přátelských vztahů se švédským městem Alvesta prohloubila v roce 2013 návštěva žáků a učitelů tamní školy informatiky v Turnově.
  4. Do závěru minulého století, v němž Turnov intenzivně hledal a rozvíjel partnerské vztahy s řadou měst v Evropě, navrací pohled do zlatého fondu našeho archivu. 

Čas : 9,00 min., STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pondělí 1. července 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 17.6.2013 8:21:23 | přečteno 1019x | Richard Mochal