Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 22/2014

tvt 22 2014

Témata obsáhlá relace TVT se tentokrát točí kolem sportu (areál v Maškově zahradě a Memoriál Ludvíka Daňka), školství (130. výročí SUPŠ, jarmak ve 3. ZŠ) aut či hvězd - i když možná zjistíte, že i auta mohou být hvězdami.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám internetem coby nejuniverzálnější celosvětovou platformou přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata: 

  1. Stavba sportovního areálu v Maškově zahradě se komplikuje kvůli vysokým cenám, které městu nabídly stavební firmy.
  2. Sportovní nadšenci si připomněli padesát let od chvíle, kdy diskař Ludvík Daněk zapsal Turnov mezi města, která se mohou chlubit světovým rekordem.
  3. 130 let od založení šperkařské školy přijely do Turnova oslavit stovky jejích absolventů.
  4. Drahá auta, která při výstavě musí hlídat policie, viděli milovníci veteránů při odhalení pamětní desky závodníka, turnovského rodáka Jiřího Kristiána Lobkowitze.
  5. V nedělní poledne vyměnily desítky zájemců oběd za návštěvu turnovské hvězdárny, která se pomalu, ale jistě po mnoha letech otevírá pravidelnějšímu provozu.
  6. Jarmark 3. ZŠ v Turnově opět zahnal stovky návštěvníků z přírodního areálu do útrob školy, kde se však jako obvykle rozdávala potěcha ducha i těla.
Čas : 10.51 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace: v neděli 15. června 2014 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 2.6.2014 9:41:44 | přečteno 1347x | Richard Mochal