Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 22/2013

tvt 22 2013

Další květnová relace vám přináší reportáž z optické dílny Akademie věd ČR a přiblíží vám diskuzi s občany na téma turnovské nemocnice. Zjistíte jak probíhal 14. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka i jarmark 3. ZŠ.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Pod názvem TOPTEC pracuje v Turnově pobočka Akademie věd ČR, navazující na zdejší tradice špičkové optiky.
  2. O další existenci turnovské nemocnice diskutovali Turnované se starostou a vedením Panochovy nemocnice.
  3. Světovou diskařskou špičku přilákal opět do Turnova už 14. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka.
  4. Jarmark 3. Základní školy v Turnově se mimořádně vydařil i navzdory lijáku a zimě.

Čas : 10,43 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v sobotu 15. června 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 31.5.2013 8:52:46 | přečteno 1328x | Richard Mochal