Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 22/2012

tvt 22 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje.

  1. Dvěma výstavami s horolezeckou tématikou se Muzeum Českého ráje v Turnově přihlašuje k rozhodnutí stát se národním muzeem horolezectví. 
  2. Memoriál Ludvíka Daňka přivedl do Turnova světovou diskařskou špičku a stal se jejich významnou prověrkou před nadcházející londýnskou olympiádou. 
  3. Na memoriálu Ludvíka Daňka se velkým billboardem uvedlo občanské sdružení Turnov lidem, které protestuje proti územnímu plánu, jenž v delší budoucnosti počítá s novou silnicí z luk v těsné blízkosti stadionu. 
  4. Posledními nácviky finišuje všesokolský slet, jehož župní kolo Libereckého kraje se uskuteční tradičně v Turnově. 
  5. Nepominutelnou společenskou událostí Turnova se stává Jarmark třetí základní školy. 
  6. Co by vám nemělo uniknout na webu turnovské radnice doporučuje jeho editorka Kateřina Doubravová. 
  7. Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Turnov.

PREMIĚRA příští relace : v pátek 15. června 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 13,08 min. , STEREO, 186 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 31.5.2012 | přečteno 1072x | Richard Mochal
load