Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 22/2011

tvt 22 2011

1) Právě skončené Staročeské řemeslnické trhy v Turnově nastavily laťku kvality pro příští rok zase o něco výš 2) Petice občanů za návrat farmářských trhů na centrální turnovské náměstí čítá už přes sedm stovek podpisů a pokračuje 3) Turnov zažije velký dechovkový festival

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát v těchto tématech:

  1. Právě skončené Staročeské řemeslnické trhy v Turnově nastavily laťku kvality pro příští rok zase o něco výš 
  2. Petice občanů za návrat farmářských trhů na centrální turnovské náměstí čítá už přes sedm stovek podpisů a pokračuje 
  3. Turnov zažije velký dechovkový festival

PREMIÉRA příští relace 9.6.2011, vysíláme v týdenní periodicitě s premiérou nepřetržité smyčky vždy ve čtvrtek od 20 hodin.

Čas : 9,40 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 3.6.2011 | přečteno 839x | Richard Mochal
load