Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 20/2014

tvt 20 2014

V další relaci TVT se budeme věnovat nárůstu zájmu o třídění odpadu. Víte co je to akce "Vlajka pro republiku"? A nakonec vás pozveme na tradiční staročeské trhy o příštím víkendu.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám internetem coby nejuniverzálnější celosvětovou platformou přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata: 

  1. Třídění odpadů s bonusy se v Turnově setkává týden od týdne s větším ohlasem občanů.
  2. Iniciativa turnovského starosty ozdobit město darovanými českými vlajkami se při příležitosti oslavy 69 let od vítězství nad fašismem potkala se sympatiemi u spoluobčanů.
  3. Turnov se může příští rok při oslavě 70 let od konce druhé světové války pochlubit republikově unikátním projektem záchrany stovek vysokoškoláků a jejich učitelů před totálním nasazením.
  4. Na letošní ročník řemeslnických trhů, které se konají o víkendu 24. a 25. května, zve ředitelka turnovského muzea Vladimíra Jakouběová.
Čas : 12.42 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace: v neděli 1. června 2014 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 16.5.2014 8:51:12 | přečteno 1373x | Richard Mochal