Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 20/2013

tvt 20 2013

V květnové relaci vám TVT přináší oslavu výročí 8. května spojenou s iniciativou starosty města "Vlajka pro republiku", na MěÚ můžete nyní některé platby provádět v platebním automatu, pozveme vás na významné akce, které Turnov čekají v květnu a na závěr vám zoolog Zdeněk Mrkáček přiblíží vzácného návštěvníka - jeřába popelavého.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Starosta Turnova Tomáš Hocke vyzval při oslavách osvobození od nacismu spoluobčany Turnova k obnově vlastenectví.
  2. Na Městském úřadě v Turnově můžete všechny platby uhradit pohodlně pomocí automatu.
  3. Květen 2013 soustředí do Turnova dvě jeho největší události roku: Memoriál Ludvíka Daňka a Staročeské řemeslnické trhy.
  4. Unikátní záběry ptačího páru, vzácného návštěvníka Českého ráje, představuje zoolog Zdeněk Mrkáček. 

Čas : 13,03 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v sobotu 1. června 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 15.5.2013 8:07:57 | přečteno 1279x | Richard Mochal