Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 20/2012

tvt 20 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje. 

  1. Staročeské řemeslnické trhy zaplní Turnov o posledním májovém víkendu 26. a 27. května jako každoročně přehršlí dobré nálady. 
  2. Národní soutěž nejlepších mladých zpěváků České republiky hostil Turnov pod patronací zdejší Základní umělecké školy. 
  3. Osobnost zemřelé legendy českého horolezectví - Radovana Kuchaře si připomínáme archivním filmem z jeho milovaného Skalního města u Turnova. 
  4. Novou rubriku zpráv z webu Města Turnova přináší Kateřina Doubravová. 
  5. Turnov se na počátku června stane opět dějištěm župního sokolského sletu. 
  6. Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů.

PREMIĚRA příští relace : v pátek 1. června 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 21,16 min. , STEREO, 333 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 16.5.2012 | přečteno 1045x | Richard Mochal
load